Gminny Turniej Gier i Zabaw 2015

Szczegóły

GRY I ZABAWYDziewiętnastego listopada bieżącego roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw. Zawodnicy każdej z dwóch kategorii wiekowych rywalizowali w pięciu różnych konkurencjach typu: skok przez skakankę, biegi sztafetowe, biegi zwinnościowe, rzuty do celu, skoki z woreczkami.

Nasi uczniowie byli bardzo dobrze przygotowani do zawodów i po zaciętej rywalizacji zajęli w klasyfikacji generalnej drugie miejsce! Lepsi od nas byli tylko uczniowie z ZSP Golasowice. Podczas całych zawodów w naszej drużynie panowała świetna atmosfera i panowała zasada „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Naszą drużynę stanowili:

grupa młodsza (2007 i młodsi): Lazar Karol, Łęgosz Karol, Przewoźnik Aleksander, Reguła Iwo, Folwarczny Zuzanna, Orszulik Emilia, Wierzbicka Agata, Marek Milena

Grupa starsza (2006): Fojcik Szymon, Stropa Magdalena, Barchańska Maja, Kramarski Bartosz, Majerek Kacper, Mędrela Wiktoria, Michalik Tobiasz, Soloviev Lea.

Gratulujemy!!!

   
© Szkoła Podstawowa im. K. Miarki w Pielgrzymowicach