Biblioteka

TELETURNIEJE CZYTELNICZE

Szczegóły

Teleturnieje

Z okazji Tygodnia Bibliotek przygotowaliśmy dla Was kolejną fantastyczną zabawę – dwa teleturnieje czytelnicze. Jeden z nich przeznaczony jest dla młodszych uczniów – klasy I – III, drugi dla starszych – klasy IV – VIII. Mamy nadzieję, że podejmiecie wyzwanie i poradzicie sobie z zadaniami, jakie przygotowaliśmy. Poniżej zamieszczamy linki:

GRAJ W BINGO, ZDOBYWAJ NAGRODY

Szczegóły

Z okazji Tygodnia Bibliotek zapraszamy do nowej zabawy bibliotecznej. Tym razem wyzwaniem czytelniczym jest gra w bingo. Na uczestników czekają fantastyczne książki, wspaniałe nagrody oraz wyśmienita rozrywka. Szczegóły w bibliotece :)

graj w bingo zdobywaj nagrody

Światowy Dzień Poezji

Szczegóły

Pierwszego dnia kalendarzowej wiosny obchodziliśmy Światowy Dzień Poezji. Jest to święto, które ma na celu nie tylko czytanie, ale również pisanie, publikowanie oraz nauczanie poezji na całym świecie. Z tej okazji chcielibyśmy zachęcić Was do zgłębiania twórczości naszych polskich poetów. Poniżej umieszczamy linki do stron, na których znajdziecie wiele ciekawych i zabawnych utworów dla dzieci. Życzymy miłej lektury.

https://www.wierszedladzieci.pl/czytaj/

https://czasdzieci.pl/czytanki/dz,1-wierszyki.html

https://bajki-zasypianki.pl/wiersze-dla-dzieci/

https://poezja.org/wz/zbior/Wiersze_dla_dzieci/

Zostań Książkowym Wymiataczem!

Szczegóły
Zostań Książkowym Wymiataczem!
Zapraszamy do nowej zabawy bibliotecznej.
 
ksiazkowy wymiatacz

Dzień Kota

Szczegóły

W ubiegłą środę obchodziliśmy Dzień Kota. Każdy uczeń mógł złożyć życzenia naszemu bibliotecznemu solenizantowi. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy także wystawę książek o czworonożnych pupilach :)

dzien kota 2021 001  dzien kota 2021 002

   
© Szkoła Podstawowa im. K. Miarki w Pielgrzymowicach