Kino plenerowe
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 22 czerwiec 2026 11:43
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 7
II Szkolny Turniej Gry Karcianej UNO
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 22 czerwiec 2026 06:30
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 14
19 czerwca w naszej szkole odbyła się II edycja Szkolnego Turnieju Gry Karcianej UNO. Wydarzenie po raz kolejny cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów, którzy chętnie podjęli wyzwanie i stanęli do rywalizacji przy kartach UNO.
W rozgrywkach udział wzięło 32 uczniów klas IV–VIII. Przez dwie godziny uczestnicy walczyli o miejsce w finale, wykazując się spostrzegawczością, umiejętnością przewidywania ruchów przeciwników oraz doskonałą znajomością zasad gry. Nie zabrakło emocji, niespodziewanych zwrotów akcji i dobrej zabawy.
Niezapomniane dni w Beskidach! Relacja z wycieczki klas szóstych do Istebnej
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 19 czerwiec 2026 08:25
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 52
W dniach 10–11 czerwca 2026 roku uczniowie klas szóstych wybrali się na dwudniową wycieczkę do malowniczej Istebnej. Był to czas pełen wyzwań, aktywnego wypoczynku, integracji oraz niesamowitej zabawy na łonie natury.
Naszą przygodę rozpoczęliśmy od wizyty w parku przygody Base Camp Istebna. Organizatorzy przygotowali dla nas intensywny program, który wymagał nie tylko sprawności fizycznej, ale przede wszystkim doskonałej współpracy.
Noc w bibliotece
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 17 czerwiec 2026 07:20
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 18
Wycieczka klas 4a i 4b do ośrodka H2O w Kiczycach
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 17 czerwiec 2026 07:08
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 41
W czwartek, 11 czerwca, uczniowie klas 4a i 4b uczestniczyli w wycieczce do ośrodka H2O w Kiczycach. Celem wyjazdu była integracja zespołów klasowych, aktywny wypoczynek oraz rozwijanie umiejętności współpracy podczas różnorodnych zajęć i zabaw.
Na uczestników czekało wiele atrakcji przygotowanych przez instruktorów ośrodka. Uczniowie brali udział w grach zespołowych, konkurencjach sportowych oraz zadaniach wymagających współdziałania i kreatywnego myślenia. Nie zabrakło również czasu na odpoczynek, wspólne rozmowy i korzystanie z uroków otaczającej przyrody.
Wycieczka klasy 2a w ramach innowacji „Zawodowy GPS”
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 12 czerwiec 2026 07:18
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 32
11 czerwca uczniowie klasy 2a uczestniczyli w wycieczce zorganizowanej w ramach innowacji pedagogicznej „Zawodowy GPS”. Pierwszym punktem wyjazdu był wjazd ciuchcią na Równicę. Choć pogoda była nieco kapryśna i piękne widoki skrywała mgła, nie zabrakło dobrego humoru oraz chwili na zakup pamiątek.
Następnie udaliśmy się do Hotelu Diuna w Ustroniu, gdzie poznaliśmy zawody związane z branżą hotelarską. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, na czym polega praca recepcjonisty, menedżera hotelu, kucharza oraz innych osób dbających o funkcjonowanie obiektu. Była to cenna lekcja, dzięki której dzieci mogły lepiej poznać specyfikę różnych zawodów.
Dwudniowa wycieczka klas 7 w Pieniny
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 11 czerwiec 2026 10:15
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 64
W dniach 27–28 maja uczniowie klas siódmych uczestniczyli w dwudniowej wycieczce w Pieniny.
Pierwszego dnia odbyliśmy malowniczy spływ Dunajcem, podziwiając piękno pienińskiej przyrody. Następnie wyruszyliśmy na szlak przez Wąwóz Homole. Niestety, ze względu na nadciągającą burzę musieliśmy zawrócić w połowie trasy. Pomimo niesprzyjającej pogody udało nam się również odwiedzić Wąwóz Papieski.








