Nagroda w głównej kategorii na najlepszą prezentację modową konkursu, czyli fryzura i kreacja w jednym
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 19 luty 2018 09:34
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 935
16 lutego 2018 roku odbył się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach konkurs fryzjersko-krawiecki dla uczniów drugiej i trzeciej klasy gimnazjum.
Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział uczennice klas trzecich gimnazjum: Brygida Kiełkowska z klasy IIIa, która zajęła się częścią fryzjerską i makijażem oraz Patrycja Herman z klasy IIIb, która zaprojektowała, wykroiła i uszyła kreację dla modelki.
Modelką została Kamila Czyż z klasy IIIa. Nasze uczennice zaprezentowały się z jak najlepszej i profesjonalnej strony. Portfolio, jakie przygotowały zyskało najwyższe noty oraz uznanie jurorów. Do prezentacji finałowej na czerwonym dywanie przygotowywał modelki pan Maciej Wójciak. Kamila poradziła sobie znakomicie.
Dziewczyny otrzymały nagrodę w głównej kategorii na najlepszą prezentację modową konkursu, czyli fryzura i kreacja w jednym.
To wielki sukces, tym bardziej, że w konkursie udział wzięło 9 drużyn. Z powiatu pszczyńskiego była jeszcze grupa z Suszca, reszta uczestniczek z Żor.
Jak dziewczyny krok po kroku doszły do tego sukcesu pokazuje filmik dokumentujący cały dzień pobytu zamieszczony na fanpejdżu szkoły: http://bit.ly/2HqBOll









