Gminne sztafetowe biegi przełajowe 2015

Szczegóły

gminne sztafetowe biegi przelajowe 2015 0018 października 2015r. na terenie naszej szkoły odbyły się gminne sztafetowe biegi przełajowe, w których wystartowało pięć szkół z naszej gminy. Drużyny składały się z sześciu dziewcząt i sześciu chłopców. W tym roku pogoda nam dopisała, było słonecznie i sucho, pierwsi na trasę wybiegli chłopcy. Rywalizacja podczas  zmagań na trasie była bardzo wyrównana. Pierwsi metę pokonali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Pawłowicach, na drugim miejscu nasi reprezentanci, a na trzecim szkoła nr 2 w Pawłowicach. Przy dużym dopingu uczniów do rywalizacji przystąpiły dziewczęta, które na trasie zostawiły wszystkie swoje siły, a po przekroczeniu mety padały na ziemię. Tak jak u chłopców, pierwsze na mecie pojawiły się dziewczęta ze szkoły nr 1, potem szkoła nr 2,a na trzecim miejscu nasze uczennice. Gratulujemy!!!

Składy :    Dziewczęta:

1.      Wawrzyczek Marta

2.      Kloczkowska Nadia

3.      Lerch Paulina

4.      Matuszczyk Justyna

5.      Herman Agnieszka

6.           Banasiak Aneta

Chłopcy:

1.   Lebioda Adam

2.   Lebioda Paweł

3.   Lenkowiec  Paweł

4.   Orawski Rafał

5.   Kiełkowski  Rajan

6.   Wacławik Adam

7.   Zacierka Kacper-rezerwa

 

gminne sztafetowe biegi przelajowe 2015 002    gminne sztafetowe biegi przelajowe 2015 003   gminne sztafetowe biegi przelajowe 2015 004

   
© Szkoła Podstawowa im. K. Miarki w Pielgrzymowicach