Dzień puzzli i łamigłówek.

Szczegóły
W środę 24 stycznia, w naszej szkole odbył się Dzień puzzli i łamigłówek. Był to dzień zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Stoiskiem na którym wydawane były karty z łamigłówkami, odbywało się losowanie i wydawano nagrody, zajęli się uczniowie klasy 2B. Było to ich pierwsze takie przedsięwzięcie i spisali się na medal. Za swoje zaangażowanie otrzymali pozytywne uwagi do dziennika.
Nad całością czuwały opiekunki Samorządu – Pani Ania Niemiec i Pani Alina Majerek.
Był to dzień pełen emocji, ponieważ uczniowie bardzo chętnie podjęli się rozwiązania przygotowanych zadań (wcale nie były łatwe).
Dobrze wykonane zadanie uprawniało do wzięcia udziału w losowaniu fajnych nagród. Każdy los opatrzony był nagrodą! Do wygrania były m.in. zestawy paletek do ping ponga, masy slime, mini deskorolki oraz żelki Haribo. Nagrody zostały ufundowane przez Samorząd Uczniowski.
Ten dzień był także, i przede wszystkim dniem integracji wszystkich uczniów naszej szkoły! Trudność łamigłówek sprawiła, że uczniowie młodszych klas musieli zwrócić się o pomoc do swoich starszych koleżanek i kolegów. Natomiast starsi uczniowie pomagali sobie wzajemnie.
To był fajny dzień!! 
Zapraszamy na krótką fotorelację. 
  • dzien-puzzli-i-lamiglowek_2024_001
  • Odsłon: 26
  • dzien-puzzli-i-lamiglowek_2024_002
  • Odsłon: 25
  • dzien-puzzli-i-lamiglowek_2024_003
  • Odsłon: 25
  • dzien-puzzli-i-lamiglowek_2024_004
  • Odsłon: 24
 
Alina Majerek i Anna Niemiec 
   
© Szkoła Podstawowa im. K. Miarki w Pielgrzymowicach