Aktualności

Podziękowania Rzecznika Praw Obywatelskich

Szczegóły

Z satysfakcją informujemy, że Szkoła Podstawowa w Pielgrzymowicach otrzymała oficjalne podziękowania za czynny udział naszych nauczycieli i uczniów w III Kongresie Praw Obywatelskich. Imienne podziękowania otrzymały również Panie: Marta Florkiewicz – Borkowska oraz Agata Dziendziel, a także zaangażowani uczniowie i absolwenci naszej szkoły.

podziekowanie rzecznik praw obywatelskich

Konkurs dla najlepszych uczniów szkół w Gminie Pawłowice

Szczegóły

Mimo utrudnień związanych z epidemią, nie zrezygnowano w tym roku szkolnym z corocznego konkursu na najlepszego ucznia w Gminie Pawłowice. Mogą w nim brać udział uczniowie klas IV – VIII, którzy spełniają odpowiednie kryteria. Pierwsze z nich dotyczy średniej ocen w pierwszym semestrze, a także udziału w różnych konkursach, aktywności w działaniach na rzecz klasy, szkoły i środowiska lokalnego.

Czytaj więcej...

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Tychach - wstrzymanie zajęć

Szczegóły

Pismo Państwowego Inspektoratu Sanitarnego w sprawie wstrzymania zajęć - TUTAJ

Zawieszenie zajęć w klasach 1-3

Szczegóły

zawieszenie zajec klasy 1 3

XII Regionalny Konkurs Plastyczny „Malujemy z Natury” rozstrzygnięty!

Szczegóły

W tym roku znów na podium Marta Holewik z klasy VIIa, tym razem na miejscu trzecim! Zadaniem uczestników konkursu było precyzyjne odwzorowanie kompozycji stworzonej przez organizatorów. Nie było łatwo, ponieważ uczestnicy malowali martwą naturę wpatrzenie w monitory swoich komputerów, a zdjęcia prac przesyłali przez internet. Marta jest najlepszym przykładem na to, że zdalnie można nie tylko  się uczyć, ale też odnosić sukcesy!

Malowanie z natury

Gratulujemy!

   
© Szkoła Podstawowa im. K. Miarki w Pielgrzymowicach