Zajęcia pozalekcyjne

Zebranie Rodziców 15.11.2019

zebranie rodzicow 15.11.2019

Wirtualne spotkanie z pracownikiem Microsoft Polska

global learning connection 2019 001W dniach 5-6 listopada obchodzony jest coroczny wielki Maraton Skype organizowany przez firmę Microsoft - Global Learning Connection. W tych dniach szkoły z całego świata mogą łączyć się przez Skype, aby przeżyć przygodę. Podczas wydarzenia uczniowie mogą uczestniczyć w wirtualnych wycieczkach, w wirtualnych lekcjach oraz w spotkaniach że specjalistami z różnych dziedzin.

Czytaj więcej...

Spektakl interaktywny przeciwko cyberprzemocy

spektakl interaktywny 5 20191107 208094603421 października w teatrze Pałacu Młodzieży w Katowicach miała miejsce premiera spektaklu interaktywnego w postaci rozprawy sądowej „Stalking – na cyberprzemoc są paragrafy”. Na zaproszenie trzech śląskich organizacji: Stowarzyszenia Mediatorów „Consensus”, Fundacji NoDrama oraz ImproSilesia uczniowie klasy 7b oraz troje absolwentów naszej szkoły mieli okazję wcielić się w aktorów.

Czytaj więcej...

URODZINY KUBUSIA PUCHATKA 2019

informacjaCzy wiecie, że Kubuś Puchatek jest już starym niedźwiadkiem? W październiku miś o bardzo małym rozumku skończył… 93 lata!

Czytaj więcej...

PASOWANIE NA CZYTELNIKA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

informacjaW poniedziałek, 21.10.2019 roku, odbyło się w naszej szkole pasowanie na czytelnika. Z tej okazji dziewczęta z klasy VI, Julia Smelich, Kesja Siatkowska oraz Marta Stuchlik, przygotowały program artystyczny, dzięki któremu przeniosły młodszych kolegów do Krainy Wyobraźni i zapoznały ich ze zmartwieniami sympatycznej Książki.

Czytaj więcej...