Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE  W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Prowadzący

KLASA

Nazwa zajęć

Dzień tygodnia

Numer lekcji

Numer sali

Anna Adamek

IV – V

Klub Młodego Odkrywcy 

Piątek

0

2.7

Natalia Gaszczyk

V

Koło języka angielskiego 

środa

0

0.2

Anna Pękala

VIIIa

Akcja pisania listów

1/miesiąc

 

2.9

Barbara Bazgier-Woźny

IV

Koło matematyczne 

Wtorek

6

2.13

IB

Zajęcia artystyczne 

Środa

5

2.13

Aleksandra Holewik

VII-IIIG

Koło chemiczne

Środa

8

2.7

Magdalena Machnik

VC

Klub ortograficzny

Wtorek

1

1.11

Zbigniew Smolarczyk

VII

Koło matematyczne

Wtorek

0

2.5

Zbigniew Kiełkowski

VII-IIIG

SKS

Czwartek

17-19

SG

Agata Dziendziel

VII-VIII

Koło matematyczne 

Poniedziałek

0

1.8

Barbara Cielanga

IIA

Zajęcia rozwijające zainteresowania 

Poniedziałek

6

2.16

IIA

Zajęcia wyrównawcze 

Środa

1

2.16

Tomasz Bałdys

IV-IIIG

Forum ludzi ciekawych świata 

Zajęcia internetowe

Ewelina Adamek

IA

Zajęcia artystyczne 

Czwartek

1

2.11

IA

Zajęcia wyrównawcze 

Środa

1

2.11

Izabela Pilis

IV-IIIG

Chór szkolny 

Wtorek

7,8

Aula

Danuta Różalska-Mucha

IIB

Zajęcia wyrównawcze

Środa co 2 tygodnie

6

2.10

Agnieszka Król

V

Koło biologiczne 

Wtorek

6

2.7

Marta Florkiewicz-Borkowska

VII-IIIG

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

Wtorek

7

0.2

Marta Welchar

IV-IIIG

Redakcja szkolnych wiadomości 

Według potrzeb

Wioletta Tyrtania

IV-IIIG

Koło gitarowe

Poniedziałek, czwartek

8

aula

Henryk Śmieszek

IV - VII

Koło historyczne

czwartek

8 

1.11

Tomasz Sroka

Wszyscy uczniowie

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

czwartek

7

0.3

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE  - przygotowanie do egzaminów

Prowadzący

KLASA

Nazwa zajęć

Dzień tygodnia

Numer lekcji

Agata Dziendziel

VIIIab
dziewczyny

Matematyka

środa

2

Agata Dziendziel

VIIIab

chłopcy

Matematyka

czwartek

7

Joanna Hatłas - Czyżewska

VIIIb
chłopcy

Język polski

poniedziałek

7

Joanna Hatłas - Czyżewska

VIIIb
dziewczyny

Język polski

piątek

2

Natalia Gaszczyk

VIIIb

Język angielski

piątek

8

Tomasz Sroka

VIIIa

Język angielski

Środa co 2 tyg.

14.30 – 16.00

Anna Pękala

VIIIa

Język polski

Wtorek co 2 tyg.

8

Aleksander Rudzki

IIIa

Matematyka/fizyka

Piątek co 2 tyg.

14.35-15.20

Marta Florkiewicz - Borkowska

IIIab

Język niemiecki

Środa co 2 tyg.

14.30 – 16.00

Magdalena Machnik

IIIa

Język polski

środa

13.40 – 14.25

Anna Adamek

IIIab

Geografia

Wtorek
co 2 tyg.

0

Tomasz Sroka

IIIa

Język angielski

Środa co 2 tyg.

14.30 – 16.00

Maria Ozimek

IIIb

IIIa

Historia

poniedziałek

7

8

Agnieszka Król

IIIab

Biologia

Wtorek

co 2 tyg.

0

Aleksandra Holewik

IIIab

Chemia

środa

0

Natalia Gaszczyk

IIIb

Język angielski

poniedziałek

7

Anna Pękala

IIIb

Język polski

Piątek co 2 tyg.

0