Artykuły

Gminny Turniej Piłki Koszykowej

Szczegóły

informacja4 lutego b.r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Pawłowicach odbyły się gminne zawody koszykówki dziewcząt. Wzięły w nich udział 3 drużyny: SP2, SP1 i nasza szkoła. Pierwszy mecz grałyśmy ze Szkołą Podstawową nr 1 w Pawłowicach. Nie sprawił nam on większych problemów i wygrałyśmy z ponad 40 punktową przewagą.

Kolejny mecz rozegrały zawodniczki ze szkół z Pawłowic. Zakończył się on wysokim zwycięstwem "dwójki". Przyszedł czas na mecz, który miał przesądzić o dwóch pierwszych miejscach na podium. Mimo tego, że walczyłyśmy do końca, nasze przeciwniczki należą do klubu koszykówki i trenują to dyscyplinę od dłuższego czasu, więc musiałyśmy pogodzić się z ich większymi umiejętnościami i wygraną. Tym sposobem na trzecim miejscu znalazły się zawodniczki z SP1, na drugim miejscu nasza drużyna, a na pierwszym SP2.

Skład drużyny: Karolina Baron, Magdalena Boruta, Katarzyna Dziendziel, Marta Grabska, Dominika Graca, Karolina Herman, Paulina Lerch, Aneta Pachuła, Alicja Petyniak, Anna Szuścik, Magda Śleziona.

   
© Szkoła Podstawowa im. K. Miarki w Pielgrzymowicach