Artykuły

Przegląd Jasełek – III miejsce naszych uczniów

Szczegóły

informacja22 stycznia odbył się XVI Regionalny Przegląd Jasełek Suszec 2019, w którym wzięła udział grupa uczniów z naszej szkoły. Uczniowie klas trzecich gimnazjum i ósmych wspaniale zaprezentowali się w przedstawieniu pt. „Podróż do Człowieka”. Wszyscy występujący włożyli w przygotowania i sam występ wiele wysiłku, a te nie były łatwe, ponieważ kilka osób zachorowało i żadna próba nie odbyła się w komplecie.

Uczniowie wykazali się nie tylko znakomitym talentem aktorskim , ale też ogromną motywacją i odpowiedzialnością, zrobili wszystko co w ich mocy, aby występ się odbył. Ostatecznie nasi reprezentanci zajęli 3 miejsce w kategorii „Szkoły Podstawowe klasy VII i III gimnazjum” Gratulujemy!

   
© Szkoła Podstawowa im. K. Miarki w Pielgrzymowicach