Artykuły

Turniej Piłki Ręcznej w Pawłowicach 2018

informacja29 listopada na hali w Szkole Podstawowej nr 1 w Pawłowicach odbyły się Gminne Zawody Piłki Ręcznej Dziewcząt. Brały w nich udział 3 zespoły.

Nasza drużyna w składzie: Sandra Barchańska, Karolina Baron, Magdalena Boruta, Dominika Graca, Kornelia Kloczkowska, Aneta Pachuła, Katarzyna Stadler, Klaudia Stuchlik, Anna Szuścik, Magdalena Śleziona, Julia Trybała, Emilia Tyrtania, Marta Wawrzyczek, Natalia Wawrzyczek rozegrała 2 mecze. Pierwszy grałyśmy ze Szkołą Podstawową nr 1 w Pawłowicach. Najpierw bramki rzuciły dziewczyny z "jedynki". Mimo starań całej drużyny nie udało nam się ich dogonić i przegrałyśmy 4:1. Następnie rywalizowały ze sobą dziewczyny z "jedynki" i "dwójki", a w tym meczu zwyciężyły ostatnie z wymienionych. Tym sposobem ostatni z meczów grałyśmy o wszystko! Pierwsza połowa była wyrównana, udało nam się zdobyć 2 bramki. Niestety w drugiej przegrałyśmy z kondycją dziewczyn z "dwójki". Mecz zakończył się wynikiem 5:2. Trzecie miejsce przypadło nam, drugie dziewczynom z "jedynki", a pierwsze dziewczynom z "dwójki".

Dominika Graca

turniej pilki siatkowej 2018 001 turniej pilki siatkowej 2018 002 turniej pilki siatkowej 2018 003 turniej pilki siatkowej 2018 004